WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Plaket Fabrikasi Atatürklü kartvizitlikli 2 Gümüş kalemli kristal masa isimligi

Plaket Fabrikasi Atatürklü kartvizitlikli 2 Gümüş kalemli kristal masa isimligi

Plaket Fabrikasi Atatürklü kartvizitlikli 2 Gümüş kalemli kristal masa isimligi

Masanıza Prestij Katacak

 24cm x 10cm ebatındanda olan masa isimliği 2 Adet kalemi, ataturk, kartvizitlik ve  kibar duruşu ile masanıza katacağı güzel görüntüden şüpheniz olmasın.

 Ürün kristal camdan yapılmakta olup, ve heybetli bir görünüme sahiptir. Üzerine isteğinize bağlı olarak altın renk plaket üzerine süblimasyon baskı veya UV Baskı ile isminiz yazılabilir.

 Ürün görselleri arasında bulunan UV Baskı veya metal plaket baskı örnekleri, yazı tipi ve çerçeve modelleri arasından size uygun olanı seçebilir ve siparişinizi oluştururken ürünü kendinize özel kişiselleştirebilirsiniz.

 

KARGO ÜCRETSİZ

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

24x10cm Ebatında 

7cm Yüksekliğinde 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: plaket, kristal, atatürk, kalem, masa, isimliği, isimlik, deposu