WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

VİP Kutulu Kapaklı Sümen Kristal Masa Seti

Yeni VİP Kutulu Kapaklı Sümen Kristal Masa Seti

VİP Kutulu Kapaklı Sümen Kristal Masa Seti

VİP Kutulu Kapaklı Sümen Kristal Masa Seti

Masanıza Prestij Katacak

 Plaket Fabrikasi Metal Ayakli Kristal Masa İsimliği

30cm x 40cm ebatındanda olan masa isimliği, Kutulu , 1 adet İsimliği, Kartvizitliği, notluğu, Terazi Biblosu ve 1 Adet Kapaklı Sümen Takımı  ile masanıza katacağı güzel görüntüden şüpheniz olmasın.

 Ürün kristal camdan yapılmakta olup, ve heybetli bir görünüme sahiptir. Üzerine isteğinize bağlı olarak altın renk     plaket üzerine süblimasyon baskı veya UV Baskı ile isminiz yazılabilir.

 Ürün görselleri arasında bulunan UV Baskı veya metal plaket baskı örnekleri, yazı tipi ve çerçeve modelleri arasından size uygun olanı seçebilir ve siparişinizi oluştururken ürünü kendinize özel kişiselleştirebilirsiniz.

KARGO ÜCRETSİZ

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

30x40cm Kutu
30x12 cm İsimlik

12cm Yüksekliğinde 

ÖNEMLİ NOT 
KAPIDA ÖDEME İÇİN SİPARİŞ OLUŞTURDUKTAN SONRA MUTLAKA 0530 041 64 64  WHATSAPP NUMARAMIZDAN ONAY VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: VİP Kutulu Kapaklı Sümen Kristal Masa Seti